Medale czekają...

  ... na swoich zdobywców! Jak również - kilka dyplomów dla czempionów kategorii. Pojawia się tutaj jednak drobny problem natury logistycznej - mianowicie, kiedy i gdzie moglibyśmy Wam przekazać te zasłużone trofea?

  Wyjścia są dwa. Albo zaprosimy Was na jakieś zawody, które zorganizujemy sami (kroją się takie w Warszawie w czercu, może również w maju) - ale nie będą to, niestety, zawody na orientację.

 Drugie wyjście jest takie, że się wbijemy z tymi medalami na imprezę "zakolegowaną", czyli do Falenicy. W najbliższą sobotę odbędą się biegi górskie (z finałem), jak również FalInO (również z finałem). Przy okazji tej drugiej imprezy będzie można odebrać trofea... Możemy się tak umówić?

Komentarze

To bardzo dobry pomysł,

To bardzo dobry pomysł, niedość, że można przy okazji wystarować w Finłowej rundzie FalInO, która będzie decydowała o końcowej klasyfikacji w poszczególnych kategoraich wiekowych, to jeszcze są Biegi Górskie i obiad w cenntrum zawodów - czyli super żurek, mkarony i świetne desery nic dodać nic ująć, tylko przyjeżdzać i odbierać później trofea. Za FalInO Biegi Górskie i WesolInO - miejsca jest dosyć i atmosfera domowa - trzeba jednak przyjechać, aby się o tym osobiście przekonać.