Klasyfikacja K(L)ubowa

W sobotę siła nas stanie na startach obu, i do Wesołych Biegów Górskich, i do WESOlino. Przede wszystkim za sprawą, iż to wydarzenie ostatnie z cyklu. Po drugie, najliczniej=najlepiej reprezentowany klub wybierze się na mecz Legii Warszawa. Ale nie tylko...

A po trzecie, że zakończy się fajny epizod Waszego biegowego życia. Podsumujemy Was na podstawie tego, co z siebie daliście, ile zdrowia zostawiliście na trasach przełajowych i orientacyjnych. Co może i powinno Was skusić, to fakt, że Nie minie nagroda dla najliczniej (czytaj: najlepiej) reprezetowanych organizacji (np. klubów, czyli grup mniej lub bardzej formalnych). Dywidendą ową będzie wspólne wyjście na mecz Legii Warszawa dla wszystkich uczestników zawodów z cyklu WBG i WESOino.

Termin spotkania będzie ustalony z takim wyprzedzeniem, aby grupa była w stanie zorganizować się w tym celu. W poprzednim rankingu królowało Towarzystwo Narciarskie Biegówki Warszawa. Dotychczas doszukaliśmy się ponad setki różnych klubów (firm). Nie bieżemy pod uwagę samych miast pochodzenia, abyśmy wzięli Państwa pod uwagę w tym rankingu, musicie utożsamiać się z jakiś klubem.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźli się chętni do zdetronizowania aktualnych liderów. Wystarczy zapisać się pod jednym szyldem i pobić rekord frekwencji...

Proste, nieprawdaż?

Jeśli tak, zapisu można dokonać klikając TUTAJ.

Komentarze

zdetronizować???

Obrazek użytkownika ptopolek@wp.pl

Hola, hola Panie Darek! To jak to jest? "Utożsamiać się"? Czy "wystarczy zapisać pod jednym szyldem"? :-) Taka akcja, to ani fajna, ani higieniczna... :-) Myślę, że zwycięzcy mogą po prostu podzielić się bilecikami, jak będą chętni! :-)